Hizmette 15. Yılımız

Hakkımızda

2000 yılında Ürgüp ‘te bulunan düğün bahçemizde 1500 kişiye kadar düğün, nişan, nikah, sünnet, kına gecesi, davet, kokteyl, iftar yemekleri, yemekli düğün, lansman toplantıları, organizasyon veya şirket toplantılarınızda, mezuniyet ve seminerlerinizde hizmetinizdeyiz.

Mutluluğa ilk adım atacağınız en güzel günde her türlü isteğe cevap veren düğün paketleri, mükemmel şıklıktaki dekorasyonu, servis kalitesi ve özel menü seçenekleriyle, yükselen müthiş heyecanımızla ve profesyonel hizmetimizle “ALATAV” farkını hissedeceksiniz.

Alatav, tüm davetlere cevap verebilen esnek yapısı, dinamik ve güvenilir servis standardı ve misafirlerinize gösterdiği özel ilgiyle organizasyonlarınızın tam bir başarıyla geçmesini garantiliyor.. Yıldızlı gecelerin görkemini bir balo salonunda yaşamaya ne dersiniz? Modern çizgisi, standart üstü donanımları ve benzersiz aktiviteleriyle zamanı durdurmak isteyeceksiniz.

Ayrıca düğününüzü yurt dışındaki akrabalarınızda en az sizin kadar keyifle izleyeilecek.Canlı yayın sistemimiz sayesinde internet üzerinden düğünü canlı olarak izleyebilir, gelin ve damata mesaj bırakabilirsiniz. Ürgüp Alatav Düğün salonu…